• Konkurs "Segregacja na piątkę" rozstrzygnięty!

W dniach od 8 do 10.04.2021r. odbył się zdalny konkurs „Segregacja na piątkę”. Udział w nim zgłosiło 51 osób. Do składającego się z 32 pytań testu, przystąpiło 38 osób.

Komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatorów wydarzenia (Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku) wyłoniła laureatów:

Kategoria I (uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku
          i wychowankowie  Internatu Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku):

I miejsce: Marek Romanowski uczeń kl. IITŻ i wychowanek internatu - 90,6%  (29/32)

II miejsce: Amelia Grabowik uczennica kl. IIHa - 87,5 % (28/32)

III miejsce: Julia Wołyniec uczennica kl.  IHa - 87,5 % (28/32)

Kategoria II (mieszkańcy Ełku):

I miejsce: Antonina Kaczmarczyk uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku (kl. VIIb) - 90,6% (29/32)

II miejsce: Piotr Grochowski uczeń  Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku (kl. IIIR) - 87,5% (28/32)

III miejsce: Julita  Kowaluk uczennica  I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku (kl. Ia) - 78,1% (25/32)

GRATULUJEMY!

Dyplomy i nagrody laureatów Kategorii I zostaną przekazane ich wychowawcom (odbiór najpóźniej podczas zakończenia roku szkolnego). Laureaci Kategorii II swoje dyplomy i nagrody mogą odbierać w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku (sekretariat) od 19.04.2021r.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Ełk za ufundowanie nagród.

Alicja Tracichleb-Salik