• Skrócony przewodnik po rekrutacji
          do Branżowej Szkoły II Stopnia w Zespole Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku

na rok szkolny 2023/2024

• Pobierz z sekretariatu szkoły bądź ze strony internetowej szkoły formularz wniosku o przyjęcie do szkoły i dostarcz do sekretariatu do dnia 21 czerwca 2023 r.
          • Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły dostarcz je do sekretariatu wraz z zaświadczeniem o zawodzie nauczanym w branżowej szkole I stopnia/zasadniczej szkole zawodowej (nie dotyczy uczniów ZS nr 6 w Ełku) do dnia 12 lipca 2023 r.
          • Listy zakwalifikowanych do przyjęcia zostaną opublikowane na tablicy ogłoszeń ZS nr 6  w Ełku  14.07.2023 r.
          • Do dnia 20.07.2023 r. dostarcz oryginał świadectwa jako potwierdzenie woli podjęcia nauki.
          • Dostarcz do szkoły 2 zdjęcia (podpisane imieniemi nazwiskiem) oraz pobierz skierowanie do lekarza medycyny pracy, który stwierdzi brak przeciwwskazań do podjęcia nauki w wybranym zawodzie.
          • Listy przyjętych zostaną opublikowane na tablicy ogłoszeń ZS nr 6 w Ełku  21.07.2023 r.

Powodzenia!