• Nasze sukcesy

        • Rok szkolny

          Imię i nazwisko absolwenta

          Typ ukończonej szkoły

          Średnia ocen na świadectwie końcowym

          2019/2020 Aleksandra Ziemkiewicz Technikum nr 4 4,75
          2018/2019 Sylwia Balun Technikum nr 4 5,0
          2018/2019 Karolina Bielecka Technikum nr 4 4,91

          2017/2018

          Krzysztof Wasilewski

          Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3

          4,83

          2017/2018

          Paulina Kiersztyn

          Technikum nr 4

          4,75

          2017/2018

          Aleksandra Kozikowska

          Technikum nr 4

          4,79

          2017/2018

          Agata Smuga

          Technikum nr 4

          4,89

          2017/2018

          Faustyna Mosiej

          Technikum nr 4

          5,04

          2017/2018

          Aleksandra Pilutkiewicz

          Technikum nr 4

          5,04

          2016/2017

          Maciorowska Maja

          Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8

          4,78

          2016/2017

          Gutowski Jakub

          Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8

          4,8

          2016/2017

          Dąbrowska Mariola

          Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8

          5

          2016/2017

          Adrian Żaboklicki

          Technikum nr 4

          5

          2016/2017

          Monika Dąbrowska

          Technikum nr 4

          5

          2015/2016

          Magdalena Szpaczko

          Technikum nr 4

          4,9

          2014/2015

          Mariola Kottlenga

          Technikum nr 4

          5,17

          2013/2014

          Marta Malinowska

          Technikum nr 4

          4,47

          2012/2013

          Alina Tokarzewska

          Technikum nr 4

          5,04

          2011/2012

          Paulina Wysocka

          IV Liceum Ogólnokształcące

          4,77

          2010/2011

          Joanna Krawcewicz

          Technikum nr 4

          4,76

          Daniel Kowalski

          IV Liceum Profilowane

          4,63

          Joana Miezio

          IV Liceum Ogólnokształcące

          4,53

          2009/2010

          Rafał Drozd

          Technikum nr 4

          4,87

          Magdalena Zalewska

          Liceum Ogólnokształcące

          4,62

          2008/2009

          Mariusz Henryk Dąbrowski

          Technikum nr 4

          4,66

          Joanna Łatacz

          Liceum Ogólnokształcące

          4,56

          Krzysztof Głębocki

          Technikum nr 4

          4,53

          2007/2008

          Marek Waszkiewicz

          Liceum Ogólnokształcące

          4,93

          Joanna Kuśnierkiewicz

          Liceum Profilowane

          5

          2006/2007

          Martyna Nawrocka

          Liceum Ogólnokształcące

          5

          Dagmara Drozd

          Liceum Ogólnokształcące

          4,87

          Karolina Nowak

          Liceum Ogólnokształcące

          4,8

          Sylwia Sosnowska

          Liceum Profilowane

          5,11

          Aneta Kochanowska

          Liceum Profilowane

          4,76

          2005/2006

          Łukasz Zyskowski

          Liceum Ogólnokształcące

          5,3

          Kamil Popowski

          Liceum Profilowane

          5,4

          2004/2005

          Dorota Reszuta

          Liceum Ekonomiczne

          5,5

          Emilia Gocłowska

          Liceum Ekonomiczne

          5,1

          Anna Karwowska

          Liceum Ogólnokształcące

          4,92

          Emilia Kulikowska

          LP ekonomiczno administracyjne

          4,79

          2003/2004

          Aneta Cybulska

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Dawid Drozd

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          2002/2003

          Agata Kowalska

          Liceum Agrobiznesu

          5,35

          Justyna Zawadzka

          Liceum Agrobiznesu

          5,18

          Michał Niwiński

          Liceum Agrobiznesu

          5,15

          Krzysztof Smokowski

          Technikum Zawodowe

          5,23

          Marek Wasilczyk

          Technikum Zawodowe

          5,15

          Dorota Rzotkiewicz

          Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

          5,2

          2001/2002

          Grzegorz Wasiulewski

          Liceum Agrobiznesu

          5,4

          Sylwester Jankowski

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Olga Małgorzata Kulesza

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          2000/2001

          Marcin Ogulewicz

          Liceum Ekonomiczne

          5,11

          Krzysztof Kowalczyk

          Liceum Ekonomiczne

          5,15

          Agnieszka Graczewska

          Technikum Zawodowe

          4,57

          Barbara Alicja Masiejczyk

          Liceum Rolnicze

          4,9

          1999/2000

          Wioletta Beata Pastewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Marcin Supiński

          Technikum Zawodowe

          4,7

          Anna Kuszyńska

          Technikum Zawodowe

          4,6

          1998/1999

          Marta Koczewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Mariusz Stanisław Rybicki

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Monika Ogulewicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          1997/1998

          Krzysztof Szypulski

          Liceum Ekonomiczne

          5,17

          Marta Żabińska

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Agnieszka Piętka

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          1996/1997

          Robert Kacperski

          Liceum Ekonomiczne

          5,2

          Anita Marta Wierzbicka

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Sylwia Jolanta Wójcicka

          Liceum Ekonomiczne

          5,1

          Renata Zalewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Dorota Kierska

          Technikum Zawodowe

          5,04

          Maria Bierć

          Technikum Zawodowe

          4,95

          Monika Chodnicka

          Technikum Zawodowe

          4,75

          Luiza Anna Jaśkiewicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Joanna Raczkowska

          Liceum Ekonomiczne

          5,2

          1995/1996

          Honorata Kępa

          Liceum Ekonomiczne

          5,1

          Tomasz Sztachelski

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Barbara Budzińska

          Liceum Ekonomiczne

          4,75

          Eliza Fiedorowicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Agnieszka Karpińska

          Liceum Ekonomiczne

          4,92

          Anna Tomasiewicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Grzegorz Tokarski

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          1994/1995

          Aneta Piotrowska

          Liceum Ekonomiczne

          5,3

          Małgorzata Bołonkowska

          Liceum Ekonomiczne

          5,3

          Małgorzata Kuderska

          Liceum Ekonomiczne

          4,75

          1993/1994

          Ewa Aneta Haraburda

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Beata Sokołowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,83

          Katarzyna Krystyna Tyborska

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          1992/1993

          Barbara Ewa Ignaciuk

          Liceum Ekonomiczne

          5,54

          Monika Osewska

          Liceum Ekonomiczne

          5,1

          Beata Krystyna Zachar

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Wioletta Krysztopa

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          1991/1992

          Magdalena Anatolia Kozłowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,6

          Barbara Jolanta Sieńkowska

          Liceum Ekonomiczne

          5,04

          Ewa Kiendorowicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Katarzyna Romualda Markowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Katarzyna Zanio

          Liceum Ekonomiczne

          4,76

          Agnieszka Wojciech

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          1990/1991

          Dorota Agnieszka Ignaciuk

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Anita Sacharko

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          1989/1990

          Anna Martyniak

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Grzegorz Mielechnowicz

          Technikum Rolnicze

          Jako pierwszy w szkole zdobył indeks wyższej uczelni

          1988/1989

          Barbara Niebrzydowska

          ------------

          4,8

          1987/1988

          Zbigniew Kruszewski

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Krystyna Smyk

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          1986/1987

          Maria Jolanta Budnik

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Danuta Wnuczek

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Zofia Martyniak

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Joanna Zdankowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          1985/1986

          Waldemar Wojnowski

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Dorota Sobolewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          1984/1985

          Beata Surażyńska

          Liceum Ekonomiczne

          5

          Danuta Walczyk

          Liceum Ekonomiczne

          4,6

          Maria Konopka

          Liceum Ekonomiczne

          4,96

          1983/1984

          Elżbieta Skibicka

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Alina Jarocka

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Maria Pieńczykowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,4

          Anna Konopko

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Grażyna Teresa Burzyńska

          Liceum Ekonomiczne

          4,4

          Irena Bożena Wasilewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Teresa Sekścińska

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Wiesława Denert

          Technikum Rolnicze

          5

          Andrzej Różyński

          Technikum Rolnicze

          4,8

          Urszula Godlewska

          Technikum Rolnicze

          4,8

          1982/1983

          Wioletta Feliksa Herman

          Liceum Ekonomiczne

          5

          MariaGrabińska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Elżbieta Sankowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Urszula Hlebowicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Janina Bogdanowicz

          Liceum Ekonomiczne

          4,6

          Krystyna Aniszczyk

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Krystyna Dadura

          Technikum Rolnicze

          4,8

          Elżbieta Król

          Technikum Rolnicze

          4,3

          1981/1982

          Anna Andrelczyk

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Wanda Dorożko

          Liceum Ekonomiczne

          4,6

          Ewa Smalec

          Liceum Ekonomiczne

          4,8

          Alicja Łobacz

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Wiesława Krzymińska

          Liceum Ekonomiczne

          4,9

          Irena Omilian

          Liceum Ekonomiczne

          4,7

          Mariola Klimach

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Jolanta Borkowska

          Liceum Ekonomiczne

          4,6

          Grażyna Zawistowska

          Technikum Rolnicze

          4,2

          Sławomir Magiera

          Technikum Rolnicze

          4,5

          1980/1981

          Ewa Serowik

          Liceum Ekonomiczne

          4,94

          Celina Podurgiel

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Marzanna Skowrońska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Danuta Bursztyka

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Marek Paweł Kurzynowski

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Bożena Kulmaczewska

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          Bogusława Dorota Bielecka

          Liceum Ekonomiczne

          4,5

          1979/1980

          Jadwiga Skibicka

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,9

          Halina Sieńkowska

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,9

          1978/1979

          Zdzisław Romanowski

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,7

          Teresa Anyszko

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,6

          Henryka Krupinska

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,5

          Eleonora Łagun

          Technikum Rachunkowości Rolnej

          4,4