• EcoManus

• Uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w międzynarodowym projekcie Biznes może być prosty, założyli firmę EcoManus. Ich zadaniem jest stworzenie produktu zero waste. EcoManus będzie produkować ozdobne świeczki.

Do ich wykonania młodzież potrzebuje:
            - wosku z odzysku (niepotrzebne świeczki, podgrzewacze, wkłady do zniczy, ogarki świec, zużyte, połamane kredki świecowe),
            - płyt CD i DVD,
            - kleju,
            - puszek po fasolce, groszku, ananasie,
            - bawełnianego lub konopnego sznurka.
            Jeśli macie Państwo w/w. odpady i chcielibyście pomóc młodym, przedsiębiorczym ludziom, przynieście je do szkoły (przy wejściu ustawiony zostanie karton).
            Część zysków ze sprzedaży świec zostanie przekazana na zakup roślin do naszego szkolnego ogrodu.
            Mamy nadzieję na wsparcie z Waszej strony i z góry dziękujemy za pomoc.

członkowie firmy EcoManus
            wraz z opiekunem  Alicją Tracichleb-Salik