• Laureaci

        • 2017/2018

          Krzysztof Michalski

          I miejsce w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Baczyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych, Ełk 22.02.2018

          2017/2018

          Karolina Bielecka

          Łukasz Lewandowski

          III Miejsce w XIII edycji konkursu Smaki Warmii, Mazur i Powiśla – szansą na sukces, Olsztyn 18.11.2017r

          2017/2018

          Katarzyna Sikorska

          Klaudia Sokołowska

          II Miejsce w XIII edycji konkursu Smaki Warmii, Mazur i Powiśla – szansą na sukces, Olsztyn 18.11.2017r

          2017/2018

          Igor Płażewski Hubert Kiełbasiński

          I Miejsce w XIII edycji konkursu Smaki Warmii, Mazur i Powiśla – szansą na sukces, kategoria: potrawy rybne, Olsztyn 18.11.2017r

          2017/2018

          Anna Kokoszka

          Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Master Challenge by Scholler, Ostróda 17.04.2018r

          2017/2018

          Katarzyna Sikorska

          Finalistka XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku gastronomia, Olsztyn 28.04.2018r

          2017/2018

          Maciej Folejewski

          I miejsce w eliminacjach okręgowych XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku technologia żywienia, Olsztyn 28.04.2018r Finalista XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku technologia żywienia, Wrocław 8.06.2018r

          2016/2017

          Klaudia Stefanowska

          finalistka IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

          2016/2017

          Kinga Krupa Kwiatkowska

          laureatka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie"

          2015/2016

          Piotr Korzeniewski

          laureat XV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w bloku: technologia żywienia

          2014/2015

          Kamil Cwalina, Kinga Karlewska

          III Miejsce "Smaki Wsi"

          2013/2014

          Piotr Kierklo, Piotr Korzeniewski

          III Miejsce "Smaki Warmii, Mazur i Powiśla na stołach Europy"

          2012/2013

          Alina Tokarzewska

          Finalistka V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu.

          2011/2012

          Magdalena Tkaczuk

          Finalistka w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie, Warszawa 18 V 2012

          Rafał Tumiel

          Finalista XXXVI Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Miętne k/Garwolina 1-2 czerwca 2012r.

          2010/2011

          Patryk Zorczykowski

          Finalista w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie, Warszawa 20 V 2011

          Rafał Tumiel

          XIII miejsce w eliminacjach Okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Olsztyn 15 kwietnia 2011r

          Karolina Fil

          XXI w eliminacjach Okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Olsztyn 15 kwietnia 2011r

          2009/2010

          Kamil Poniatowski

          III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok produkcja zwierzęca, Olsztyn 9 IV 2010

          Kamil Poniatowski

          Finalista XXXIV Olimpiady Centralnej Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, Bolesławiec 16-17 V 2010

          2008/2009

          Maciej Cybula

          Finalista II Ogólnopolskiego etapu Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, Warszawa 15 V 2009

          Łukasz Wójcik

          V miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: żywienie człowieka, Olsztyn 6 V 2009

          Mariusz Dąbrowski

          Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok żywienie człowieka, Olsztyn 6 V 2009

          Marcin Milewski

           

          Paweł Zegarowicz

          Finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok produkcja zwierzęca, Olsztyn 6 V 2009

           

          Maciej Cybula

           

          Marek Łukawski

          Finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok agrobiznes, Olsztyn 6 V 2009

           

          Marek Łukawski

          Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

          Krzysztof Głębocki

          Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

          Paweł Bujko

          Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

          Paulina Borkowska

          Finalistka szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

          Anna Olszewska

          Finalistka szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

          2007/2008

          Marcin Milewski

          I miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie

          Maciej Cybula

          II miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie

          Paweł Zegarowicz

          IV miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie

          2006/2007

          Wiesława Szwed

          V miejsce w eliminacjach okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o żywieniu, Olsztyn

          Marcin Milewski

          finalista-I miejsce Olimpiady BHP w gospodarstwach rolniczych w Olsztynie

          Maciej Cybula

          finalista-III miejsce Olimpiady BHP w gospodarstwach rolniczych w Olsztynie