• Terminy rekrutacji 2024/2025

• Etap

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

od 20 maja 2024r.

do 19 czerwca 2024r.

do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty

od 21czerwca 2024r.

do 8 lipca 2024 r.

do godz. 12.00

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

10 lipca 2024 r.

Wydanie przez szkołę prowadzącą kształcenie zawodowe skierowania na badanie lekarskie

do 11 lipca 2024 r.

Kandydat zakwalifikowany składa potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.
          W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe - także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenia psychologicznego o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

od 21 czerwca 2024r.

do 15 lipca 2024 r.

do godz. 15.00

Ogłoszenie list kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych