• Konkurs „Wirtualne spotkanie z moim zawodem”

• Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie krótkiego filmu wideo prezentującego zawód,
          w którym uczeń odbywa naukę w danej szkole.

Tematyka pracy powinna obejmować:

- autoprezentację ucznia/uczennicy,

- prezentację szkoły,

- prezentację zawodu w środowisku szkolnym lub u pracodawcy.

Celem konkursu jest:

1. Promocja kształcenia zawodowego oraz przybliżenie specyfiki nauki w zawodach szkolnictwa branżowego w szkołach i placówkach powiatu ełckiego.

2. Doskonalenie umiejętności samodzielnego pozyskiwania informacji na temat ścieżek edukacyjnych, zawodowych oraz rynku pracy z wykorzystaniem narzędzi i zasobów cyfrowych.

3. Rozbudzanie kreatywności wśród młodzieży.

4. Zachęcanie uczestników konkursu do aktywności twórczej oraz promowania szkoły w środowisku lokalnym.

5. Inspirowanie uczniów do świadomego planowania swojej przyszłości zawodowej.

Czas trwania postępowania konkursowego: 19 marca – 30 kwietnia 2021 r.

Termin zgłoszenia udziału w konkursie upływa z dniem 7 kwietnia 2021r.

Organizatorami konkursu są doradcy konsultanci powiatu ełckiego
           w ramach projektu „WARMIA I MAZURY DORADZTWEM ZAWODOWYM STOI”.

Zaproszenie_Konkurs_-_Wirtualne_spotkanie_z_moim_zawodem.pdf