• Imperium wcale nie rzymskie

• Bierzemy udział w międzynarodowym projekcie BIZNES MOŻE BYĆ PROSTY. Projekt ma na celu wzmocnienie przedsiębiorczości młodzieży w polsko-litewskich regionach przygranicznych. Naszym zadaniem jest stworzenie firmy, która wejdzie na rynek ze swoimi produktami zrobionymi z materiałów recyklingowych lub z odpadów poprodukcyjnych.

Nasza firma Imperium wcale nie rzymskie będzie tworzyć niezatapialne breloki do kluczy przydatne nad wodą, oraz podstawki pod kubki czy gorące talerze, aby nie zniszczyć np. stołu. Potrzebujemy bardzo dużej ilości korków od wina, szampana. Nasze produkty chcemy wprowadzić na rynek, a zyski, które osiągniemy częściowo chcemy przekazać na zakup roślin do naszego szkolnego ogrodu.
            Korki będzie można dostarczyć do szkoły. Przy wejściu ustawiona zostanie skrzynka, do której będzie je można wrzucać. Bardzo dziękujemy za pomoc z Waszej strony i mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać, choćby przez zakup naszego produktu.

członkowie firmy Imperium wcale nie rzymskie
            wraz z opiekunem Urszulą Mikłosz

fot. U. Mikłosz