• REGULAMIN KONKURSU

pt. „Wiedza o hotelarstwie”

1.  Organizatorami konkursu są Renata Bielecka i Marta Korczyńska

2. Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do: uczniów klas I, II i II w zawodzie technik hotelarstwa hotelarstwa.

3. Cele konkursu:

• Rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań branżą hotelarską
          • Podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu hotelarstwa
          • Stworzenie dla młodzieży warunków współzawodnictwa w rozwijaniu swoich zainteresowań i uzdolnień
          • Motywowanie młodzieży do samodzielnego poszukiwania wiedzy

4. Założenia i warunki organizacyjne:

Konkurs odbędzie się zdalnie za pomocą aplikacji Quizziz

Aby wziąć udział w konkursie należy do 27.05.2021 r., do godz. 12.00 zgłosić chęć udziału w konkursie poprzez przesłanie wiadomości za pomocą e-dziennika do organizatorów konkursu.

W dniu 27.05.2021 r. do godz. 15.55 na pocztę elektroniczną wszystkich uczestników Organizatorzy prześlą link do testu konkursowego.

Test należy rozwiązać do 27.05.2021 r. do godz. 16.30.(test wypełniamy tylko raz!).

UWAGA!

Przewidziane są dodatkowe punkty za czas w jakim uczestnik rozwiązał test.

5. Rozstrzygnięcie konkursu.

Wśród uczestników konkursu organizatorzy wyłonią osoby z największą liczbą punktów.

Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe za zajęcie I, II, i III miejsca

Wyniki konkursu oraz termin i miejsce nagrodzenia jego laureatów zostaną opublikowane na FB Szkoły.

6. Informacje dodatkowe:

• Regulamin znajduje się na stronie internetowej Szkoły.
          • Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
          • Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (będą one przetwarzane przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych).
          • We wszystkich sprawach nieuregulowanych w regulaminie decyzje podejmują Organizatorzy konkursu,
          • Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować do organizatorów poprzez e-dziennik.

DANE OSOBOWE:

1. Dane osobowe uczestników Konkursu są przekazywane Organizatorowi drogą elektroniczną i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia laureatów, opublikowania danych zwycięzców, przyznawania oraz wydania nagród.

2. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku z przy ul. Kajki 4 w Ełku tel: (87)  610 23 62 mail: zs6@elk.edu.pl Dane osobowe uczestników są przetwarzane na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej „RODO”, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.).

3. Uczestnik jest uprawniony w każdym czasie do uzyskania dostępu do treści swoich danych osobowych, a także do wprowadzania w nich zmian, żądania usunięcia swoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli stwierdzi, że działania Organizatorów są niezgodne z RODO. Podanie danych jest niezbędne do uczestnictwa w Konkursie. Konsekwencją braku zgody na przetwarzanie jest brak możliwości wzięcia udziału w Konkursie.