NAUCZYCIELE
1
Bańkowski Jarosław
język polski
2
Bielecka Renata
przedmioty zawodowe
3 Bobrowski Arkadiusz
fizyka
4 Chrzanowska Iwona
język polski
5 Chrzanowska Joanna
język niemiecki
6
Chyliński Sylwester wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa 7 Czyż Anna
przedmioty zawodowe
8 Dargacz Janina
biblioteka
9 Dębska Beata
przedmioty zawodowe
10 Domitrz Agnieszka
język polski
11 Duda Mariusz
przedmioty zawodowe
12 Frydrych Elwira
przedmioty zawodowe
13 Gołek Ewa
przedmioty zawodowe
14 Grzymkowska Katarzyna
język angielski, język niemiecki
15 Harasimik Renata
biologia
16 Kalinowski Dariusz
wychowanie fizyczne
17 Karbowska Ewa
język angielski
18 Kędzierska-Głódź Karolina
przedmioty zawodowe
19 Koniecko Monika
przedmioty zawodowe, doradztwo zawodowe
22 Korczyńska Marta
przedmioty zawodowe
21 Korzeń Anna
przedmioty zawodowe
22
Kowalewski Dawid
religia, matematyka 23 ks. Kowalski Daniel religia 24 Kozłowska Dorota
przedmioty zawodowe
25 Kurczewska Aleksandra
język polski, przedmioty zawodowe
26 Kurowska Jolanta
wychowanie fizyczne
27 Kurzynowska Elżbieta
przedmioty zawodowe
28 Malewska Julita
wychowanie fizyczne
29 Marciszewska Ewa
historia
30 Michałowska Agnieszka
przedmioty zawodowe
31 Mikłosz Urszula
przedmioty zawodowe
32 Okseniuk Iwona
przedmioty zawodowe
33
Owczarek Agnieszka matematyka, geografia 34 Piekarska Ewa
język niemiecki
35 Pieniążek Bożena
chemia, matematyka
36 Pietrulewicz Katarzyna
język angielski
38\7 Popławska Dorota
pedagog, doradztwo zawodowe
38 Przyborowska Bogumiła
matematyka, informatyka
39 Radaszewska Justyna
historia, geografia
40
Romanowska Monika historia, wos, historia i społeczeństwo 41 Romatowski Sebastian
specjalista, tyflopedagog
42 Rybałko Agnieszka
matematyka, informatyka
43 Sakowicz Ewa
język angielski
44 Siemieniewicz Iwona
przedmioty zawodowe
45 Steckiewicz Elżbieta
przedmioty zawodowe
46 Swędrowska Joanna
język angielski
47 Swędrowski Paweł
język angielski
48 Szlejter Anna
język polski, plastyka
49 Szmel-Pietruszewska Agnieszka
przedmioty zawodowe
50 Szumska Katarzyna
język niemiecki, przedmioty zawodowe
51 Szymkiewicz Ewa
przedmioty zawodowe, chemia
52 Świtaj Monika
przedmioty zawodowe
53 Tokarska Magdalena
przedmioty zawodowe
54 Walas Urszula
przedmioty zawodowe
55 Włodarczyk Małgorzata
przedmioty zawodowe
56 Zajkowska Ewelina
wychowanie fizyczne
57 Zielińska Barbara
przedmioty zawodowe
Internat Zespołu Szkół nr 6
1.
Alicja Kaczyńska
wychowawca
2.
Agnieszka Katarzyna Kłubowicz
wychowawca
3.
Radosław Krom
wychowawca
4.
Elżbieta Królczyk
wychowawca
5.
Ewa Strzelecka
wychowawca
6.
Katarzyna Tadejko
wychowawca
7.
Alicja Tracichleb-Salik
wychowawca
8. Karol Kwiatkowski
wychowawca