• Kiermasz

• W dniu 21.05.2021, na  górnym holu szkoły, podczas długiej przerwy odbył się kiermasz produktów naszych dwóch firm EcoManus i Imperium Wcale Nie Rzymskie, które powstały  w ramach polsko-litewskiego projektu Interregio “Biznes może być prosty” realizowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Niemen. Przedmiotem sprzedaży firmy EcoManus były ręcznie robione świece z wosku pszczelego i ze zwykłego wosku. Natomiast firma Imperium Wcale Nie Rzymskie sprzedawała własnoręcznie wykonane podstawki z korków, zawieszki do kluczy, i nietonące  breloki. Zainteresowanie artykułami było dość duże, a członkowie firm są zadowoleni ze sprzedaży. Część zysków zostanie przekazana na zagospodarowanie szkolnego ogrodu. Serdecznie wszystkim „naszym klientom” dziękujemy i zapraszamy na kolejny kiermasz, który odbędzie się wkrótce.

U. Mikłosz